Vše potřebné ke skvělým
výkonům najdete u nás!

Náš areál se svou vybaveností řadí mezi evropskou špičku a my den co den
tvrdě pracujeme na tom, aby tomu tak bylo i nadále.

O nás

Equine Sport Center je prvotřídní jezdecký areál, nacházející se v Olomouci - Lazcích. Díky speciálnímu povrchu, vyrobenému tak, aby maximálně vyhovoval jak jezdcům, tak čtyřnohým atletům, kolbiště konkuruje i prestižním evropským jezdeckým areálům. Nabízíme stájové boxy s napáječkami, stříkací boxy, trenažér pro koně a mnoho dalšího.

Mapa areálu

Mapa areálu

Zde si můžete stáhnout plánek celého areálu.

plánek

Exkluzivní povrch

Díky německé firmě LGS Reitplatzbau GmbH se můžeme chlubit jedním z nejkvalitnějších a nejmodernějších povrchů v Evropě, možná i na celém světě. Pružnost povrchu zaručuje přesné vrstvení písku s odpovídajícím obsahem minerálů, společně s počítačově ovládaným systémem pracujícím na principu přílivu a odlivu vody. Při příliš nízké vlhkosti systém vodu čerpá směrem k povrchu, naopak při nadměrné vlhkosti čerpadla umístěná pod pískem vodu odčerpají opačným směrem. Moderní povrch čtyřnohým atletům zajišťuje optimální pružnost, oporu při odrazu a odolnost proti smykovému zatížení, čímž zvyšuje bezpečnost jezdeckého sportu a pomáhá koním podávat špičkové výkony. Vzhledem k rychlému vývoji jezdeckého sportu u nás a k přibližování se ke standardům západní Evropy je tudíž naše technické zázemí přesně to pravé.

Exkluzivní povrch

PARTNEŘI

Unicapital Distribuce Unicapital Distribuce Redstone Asset Management Prague PlayOffs CET biopharm Pavo Penzion v Jízdárně Bukefalos Kentaur Jezdci.cz Equitv.cz Jezdecký Zpravodaj

SPORTOVNÍ ZÁŠTITA

FEI Česká jezdecká federace Národní sportovní agentura

Tato soutěž je pořádána za finanční podpory Národní sportovní agentury.

Tato soutěž je pořádána za finanční podpory Národní sportovní agentury.

PODPORUJEME

Společne pro děti